Przejdź do treści

Kolekcja Bead-A-Round

Minimalistyczne w formie. Barokowe w wyglądzie. Pierwsza kolekcja marki Lacembi już jest dostępna!

Błyszczące kryształy Preciosa oraz drobne szklane japońskie koraliki Miyuki i Toho to połączenie idealne – pełne blasku i kolorów. Technika beadingu jest pracochłonna ale łagodność i powtarzalność ruchów pozwalają na tworzenie w odprężeniu i skupieniu. Zainspirowało nas to do stworzenia kolekcji Bead-A-Round, której motywem przewodnim jest koło – przypomnienie o powtarzalności, przemijalności o rytmie życia i natury.

W skład pierwszej edycji kolekcji wchodzi pięć modeli kolczyków od malutkich sztyftów po okazałe kolczyki nawiązujące do stylu boho. Kolczyki zaprojektowaliśmy w minimalistycznej formie, ponieważ nie chcieliśmy aby konkurowała ona z blaskiem kryształów i pięknymi kolorami koralików.

Zwarta i przemyślana kompozycja modeli pozwoli każdej z Was znaleźć dodatek idealny. Nie ważne czy szukasz dodatku do niezobowiązującej codziennej wygodnej stylizacji czy do eleganckiej sukni wieczorowej – kolczyki z kolekcji Bead-A-Round dopasują się do Ciebie!

Kolczyki wykonane są w jednej z technik beadingu – hafcie peyote, w której serce biżuterii – kryształ, jest otulane koszyczkiem z koralików. W kolczykach wykorzystano materiały najwyższej jakości aby mogły Was cieszyć swym pięknem przez długi czas.

Kalendarium kolekcji Bead-A-Round

21/07/2022 (kliknij aby rozwinąć)

Te najbardziej okazałe kolczyki z miodowej kolekcji Bead-A-Round musiały najdłużej poczekać na swoją kolej aby się Wam zaprezentować. A dlaczego? Otóż postanowiły robić psikusy podczas swojej sesji foto. Ale w końcu je przekonaliśmy do spokojnego pozowania i oto są ❣️Największe, najdłuższe, najbardziej błyszczące 🤩. Prawdziwe słodkie skarby!

04/07/2022 (kliknij aby rozwinąć)
21/06/2022 (kliknij aby rozwinąć)

Tego samego dnia dodaliśmy do sklepu drugą wersję bransoletki z czarnej kolekcji. Jak Wam się podoba?

21/06/2022 (kliknij aby rozwinąć)

Najmłodsza siostrzyczka kolekcji Bead-A-Round rusza w świat. Przywitajcie piękną miodową linię kolorystyczną 💛. W tej biżuterii dostajecie mnóstwo bogactwa, złota i blasku. Prawdziwy barok 🤩. Sercem biżuterii jest kryształek w złotym kolorze, który wyróżnia się niewielką przezroczystością – może lubi skrywać swoją głębię? Hmmm… otaczają go wspaniałe zmrożone, matowe i miodowe drobniutkie koraliki w tłem dla tego duetu jest połyskliwy beż i stal szlachetna w kolorze złotym. Zobaczcie same 👀

09/05/2022 (kliknij aby rozwinąć)

Czarna kolekcja powiększyła się o cudowne naszyjniki i delikatne bransoletki! Niektóre stonowane i delikatne a niektóre pełne gwiazd ⭐. Dla każdej z Was, która chciałaby stworzyć swój własny idealny zestaw w bardzo klasycznych kolorach.

12/04/2022 (kliknij aby rozwinąć)

Dodaliśmy nowe figlarne połączenie kolorystyczne! Dzisiaj czas na błyszczący róż. Ta linia kolorystyczna jest wesoła, delikatna i radosna niczym piękna wiosna. Jest najdelikatniejszą z siostrzyczek Bead-A-Round. Tą, która wydaje się tak ulotna jak dmuchawce 🌬️ unoszone na wietrze.

14/03/2022 (kliknij aby rozwinąć)

Pierwszym połączeniem kolorystycznym, które Wam proponujemy jest głęboka czerń i błyszczące srebro. Jeśli szukacie klasyki to właśnie ona. Piękny przejrzysty kolor gwiaździstej nocy 🌃 ujęty w nowoczesnej formie. Będą idealne dla Ciebie jeśli lubisz stonowane dodatki ale też masz w sobie odrobinę szaleństwa 😉.