Przejdź do treści

Blog

pomysł na prezent na walentynki

Święto Miłości 💕 już za rogiem. Dzięki temu poradnikowi znajdziesz pomysł na prezent na Walentynki dla Swojej drugiej połówki. Zapraszam do czytania 👓

Biżuteria na przełomie wieków biżuteria indyjska historia biżuterii

Historia biżuterii na ziemiach indyjskich pokazuje nam jak w sprzyjających okolicznościach może rozkwitnąć miłość do pięknej sztuki i szacunek do mistrzostwa rzemieślników.

jak dbać o biżuterię z kryształkami

Biżuteria z kolekcji Bead-A-Round będzie Cię cieszyć swoim blaskiem bardzo długo o ile będziesz się z nią właściwie obchodzić. Z artykułu dowiesz się jak dbać o biżuterię z kryształkami. To proste!

podsumowanie miesiąca lipiec 2022

W pracowni Lacembi nadszedł czas na podsumowanie miesiąca. Co się u nad działo w lipcu 2022? Poczytajcie 👉👉👉

koronka renesansowa

Czym jest koronka renesansowa. Jakie materiały i narzędzia są potrzebne aby ją stworzyć.

biżuteria koronkowa

Nasza najnowsza kolekcja Renaissace to ręcznie stworzona biżuteria koronkowa. To idealne odzwierciedlenie kobiecości i delikatności. To wspaniały dodatek dla twojej romantycznej duszy.

cannes 2022

Cannes 2022 było nie tylko okazją do podziwiania wspaniałych filmów ale także to rozejrzenia się w ciekawych strojach i dodatkach.

historia biżuterii

Chińska biżuteria tworzona była z myślą o podkreśleniu piękna kostiumu niż noszącej go osoby. Znane u nas naszyjniki, bransolety i kolczyki nie były w Chinach często spotykane. Historia biżuterii chińskiej jest ściśle związana z historią panujących dynastii.

kolekcja kapsułowa

Czy kolekcja kapsułowa w biżuterii jest możliwa? W Lacembi udowadniamy że jest! Nasze kapsułowe kolekcje pozwolą Ci podjąć decyzję łatwiej i szybciej.

podsumowanie miesiąca

W pracowni Lacembi nadszedł czas na podsumowanie miesiąca. Co się u nad działo w maju 2022? Poczytajcie 👉👉👉