Przejdź do treści

Galeria moich wcześniejszych prac wykonanych w różnych technikach rękodzielniczych

Istnieje wiele technik rękodzielniczych, w których można pracować i istnieje wiele prac, którymi można się chwalić. Poniżej krótki przegląd wybranych prac, które stworzyłam w swoim życiu.


Oczywiście słowo 'wszystkie’ jest bardzo na wyrost. Jak już wspominałam (w tym wpisie) rękodzieło jest mi bliskie od można by rzec moich lat dziecięcych. Dlatego spróbowałam się już w wielu technikach. Niektóre jak dzierganie czy szydełkowanie służą mi raczej jako metoda na odstresowanie i wyprodukowanie fajnego swetra czy super zabawki. Z innymi jak hafciarstwo wiążę swoją przyszłość.

Przekrój przez wcześniejsze prace.

Tam gdzie jest to możliwe staram się pokazać postęp jaki wykonałam w danej technice lub w konkretnej pracy – bo zdarza się i tak, że coś jest nie tak z wykonaną pracą i trzeba ją zniszczyć i stworzyć od nowa. I trzeba mocno zaciskać kciuki aby nowa wersja była tą właściwą :).

Zdjęcia które tu zobaczycie nie są zdjęciami produktowymi, nie są w żaden sposób obrobione. Ja lubię dokumentować swoją pracę. Zrobić co jakiś czas zdjęcie temu co u mnie powstaje. Pokazać bliskim a teraz i Wam co stworzyłam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *