Przejdź do treści

Kolekcja Renaissance

Kolekcja Renaissance – prawdziwie romantyczna, delikatna i pełna nostalgii.

Uciekasz myślami na letnią łąkę pełną delikatnych kwiatów? Z uwijającymi się w pocie czoła pszczołami, gdzie wciąż słyszysz lekkie bzyczenie owadów i czujesz, że ta łąką jest pełna życia? W ciepły dzień, chłodzący Cię delikatnymi podmuchami wiatru kołyszącego trawami? To Twoja delikatna i romantyczna natura tęskni za spokojem i otuleniem. Za brakiem pośpiechu i stresu, że coś tam jeszcze czeka na bycie zrobionym. Chciałabyś więcej kontaktu z naturą, który Cię wycisza…

My też, dlatego w pracowni Lacembi nastąpił czas panowania romantyzmu, delikatności i kobiecości. Nasza najnowsza kolekcja – druga w historii jest już dostępna.

Kolekcja Renaissance jest kolekcją biżuterii koronkowej. W całości tworzonej ręcznie. Od pierwszego półsłupka do ostatniej cery i ostatniego koralika. Wszystko jest tworzone ręcznie. Być może zadajecie sobie pytanie czy to będzie trwałe? Będzie! Mam w domu prototyp stworzony jakieś dwa lata temu. Do tej pory doskonale trzyma fason, a co tu dużo mówić nie miał lekko 😉. Aby ta biżuteria była taka trwała i mogła Was długo cieszyć swoim urokiem wybraliśmy do jej stworzenia koronkę renesansową. Ona ma taką fajną cechę, że tworzy się ją na takim swoistym szkielecie – sznureczku makramowym. I ten właśnie sznureczek jest jednocześnie na tyle zwarty i giętki, że można na nim rozpiąć koronkę i mieć pewność, że będzie przez lata zachwycać wyglądem.

Biżuteria koronkowa jest bardzo wygodna w noszeniu. Mięciutka, delikatna, lekka. Naprawdę, założycie i zapomnicie 🤩. Dodacie sobie też trochę takiego starodawnego, nostalgicznego blichtru. W końcu w dawnych czasach koronki były bardzo cenne i noszone równie chętnie jak biżuteria jubilerska. Nosząc taką biżuterię pokażecie też, że potraficie łączyć stare z nowym. Umiecie oddać hołd tradycji i jednocześnie wyglądać nowocześnie.

Kolekcja Renaissance jest kolekcją tworzoną na zamówienie. Będziecie mogły spersonalizować swoją biżuterię. W sklepie oczywiście będą zaprezentowane różne wzory biżuterii z tej kolekcji ale ostateczny projekt należy do Was. Możecie wybierać z kolorów nici, wzorów koronek i oczywiście kolorów koralików.

Z naszej strony będziemy dodawać do galerii tej biżuterii polecane zestawienia kolorystyczne i polecane zestawienia wzorów.

Kalendarium kolekcji

30/07/2022 (kliknij aby rozwinąć)

Premierowe kolory kolekcji Renaissance są uspokajającymi naturalnymi kolorami ziemi doskonale uzupełnionymi o odrobinę szaleństwa. Tak jak w naturze gdzie na tle spokojnej łąki wybijają się na pierwszy plan piękne kolorowe kwiaty tak i u nas spokojna koronka w odcieniach zieleni ozdobiona została delikatnymi kropelkami koloru pod postacią malutkich koralików.