Przejdź do treści

Co u nas słychać? Podsumowanie miesiąca: czerwiec 2022.

Cześć, kolejny miesiąc pracy za nami i w takim razie czas na podsumowanie miesiąca. Czerwiec był wspaniały. Dzięki wprowadzeniu lepszej organizacji pracy i harmonogramu działań, które musimy podjąć udało nam się stworzyć kolejną linię kolorystyczną kolekcji Bead-A-Round, napisać kilka artykułów na blogu, często uzupełniać nasze media społecznościowe, rozpocząć intensywne prace nad nową, całkowicie inną kolekcją i zrobić kilka sesji zdjęciowych naszych produktów aby móc nimi uzupełniać półki naszego sklepu. Działo się dużo i to ciekawych rzeczy. Poczytajcie 🙂

Artykuły na blogu

W czerwcu silniej pracowaliśmy nad artykułami na bloga. Wiemy, że miło jest czasem poczytać coś lekkiego i interesującego aby oderwać się od codzienności. Znaleźliśmy kilka wciągających tematów, zrobiliśmy ich selekcję i tak powstały te trzy wpisy:

Różowa kolekcja Bead-A-Round

Do sklepu trafiły w końcu naszyjniki dopasowane do różowej kolekcji Bead-A-Round. Są delikatne, eteryczne, wiosenne i takie lekkie w noszeniu, że ich właściwie nie poczujesz. projekty naszyjników są oczywiście takie same jak w pierwszej w pełni opublikowanej czarnej kolekcji. Wiemy, że dzięki temu będzie Wam łatwo wybrać taki zestaw biżuterii, który będzie do siebie idealnie pasował. Co więcej dzięki temu, że kolekcja jest w taki sposób zaprojektowana możecie z łatwością dokupić jakiś element biżuterii jeśli tylko zapragniecie.

Miodowa kolekcja Bead-A-Round

Najmłodsza siostrzyczka kolekcji Bead-A-Round. Piękna, pełna przepychu w niesamowitym ciepłym kolorze świeżego miodu. Idealna dla tych z Was, które lubią ciepłe odcienie (tak tak coś specjalnie dla wiosen i jesieni) i które lepiej czują się w złocie niż srebrze.

Kolekcja składa się z dobrze już Wam znanych form – kolczyków, naszyjników, zawieszek i bransoletek. Podobnie jak w kolekcjach różowej i czarnej będziecie mogły łączyć elementy tej kolekcji w zestawy według własnych potrzeb. Lubimy tworzyć dla Was takie kapsułowe kolekcje.

Nowa kolekcja Renaissance

Premiera nowej kolekcji Renaissance zbliża się wielkimi krokami więc bardzo mocno nad nią pracujemy. Powstały już projekty a teraz tworzą się prototypy. Niedługo, jak tylko będziemy mogli zdjąć prototypy z podkładów odbędzie się wielkie ocenianie i testowanie nowych naszyjników. Mam nadzieję że wszystkie będą dobre. Ale jeśli, któryś będzie wymagał poprawek zrobimy je bez wahania bo najważniejsze dla nas jest biżuteria idealna do noszenia a nie tylko taka dobrze wyglądająca na półce :).

Koronka, którą tworzymy pozwala na nieszablonowe łączenia materiałów i tekstur i dlatego właśnie biżuteria z nowej kolekcji będzie niezwykła🚀
Pssst 😏 na tym materiale jest też kilka innych projektów do nowej kolekcji

Produkty z kolekcji Renaissance będą bardzo delikatne, kobiece i ulotne. Będą stworzone z ręcznie plecionej koronki i ozdobione maleńkimi koralikami. Będą tworzone z najlepszej bawełny w całości od pierwszego oczka ręcznie. Biżuteria Renaissance będzie też super lekka, więc nawet największy naszyjnik z tej kolekcji nie będzie dla Was niewygodny w codziennym użytkowaniu.

Dzięki tej biżuterii poczujecie się wyjątkowo ponieważ będziecie miały niecodzienne, naprawdę niespotykane dodatki.

Podróże małe i duże

Czerwiec był też dla nas okazją do krótszych i dłuższych podróży. Mieliśmy okazję świetnie, choć krótko wypocząć w malowniczej Krynicy-Zdroju oraz pobyć troszkę dłużej w Zawoi gdzie mogliśmy spacerować do Woli po okolicznych górach i zatopić się w otaczającej nas przyrodzie.

Jeśli chcecie odwiedzić w najbliższym czasie Krynicę-Zdrój to polecam Górę Parkową i wieżę widokową na Słotwinach.

To już całe podsumowanie miesiąca i wszystko co się wydarzyło u nas w pracowni Lacembi. Pozdrawiam Was ciepło i do usłyszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *