Przejdź do treści

Spraw aby Walentynki 2023 były udane. Pomysł na prezent na Walentynki dla niej.

Witaj 🤗! Jeśli chcesz znaleźć najlepszy pomysł na prezent na Walentynki.

Jak wiesz już niedługo będą Walentynki. Już 14 lutego nadejdzie Święto Miłości. To będzie we wtorek więc nie najlepszy dzień, ale cóż poradzimy🤷🏻‍♀️. Twoja Ukochana będzie patrzeć na Ciebie szeroko otwartymi oczami mając nadzieję na jakiś drobny/ciekawy/wyjątkowy/zaskakujący/wesoły (zakreśl właściwe lub dopisz swoje określenie) podarunek.

Aby trochę ułatwić Ci poszukiwania, przygotowałam ten poradnik. Znajdziesz tutaj pomysły na prezent na Walentynki. Nie będą to udziwnione pomysły. Nie będą to rzeczy niepraktyczne. Raczej drobne, z zachowaniem dobrego smaku i wywołujące uśmiech na twarzy. Dlaczego takie zapytacie – no cóż sama nie postrzegam Walentynek jako święta wymagającego specjalnej oprawy, podchodzę do niego na luzie. Tobie polecam to samo.

Zaczynajmy!

Pomysł na prezent na walentynki #1 – kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty

Kwiaty, najlepsze i najprostsze co możesz podarować. Może być pojedyncza róża (lub inny ciekawy kwiat – ja lubię storczyki, lewkonie, mieczyki, gerbery, anturium). Może to też być wspaniały bukiet, np. z pięknie pachnących i bajecznie kolorowych frezji.

Pamiętaj, że bukiety nie muszą być takie stadardowe. Możesz wybrać kwiatowego boxa, który zostanie doręcznony w dzień Walentynek prosto pod drzwi.

Pamiętaj, że możesz też wybrać kwiaty według znaczeń. Może chcesz wyrazić coś więcej niż tylko uczucie miłości. Przejrzyj sobie tą listę znaczeń. Możesz stworzyć własny bukiet i nawet dołączyć do niego ‚legendę’. W ten sposób wytłumaczysz swoje uczucia. A może jakieś kwiatowe rebusy?

Pomysł na prezent na walentynki #2 – romantyczna kolacja

Kolacja jest dobrym pomysłem, no bo wszyscy lubimy jeść. Zabierz gdzieś swoją Walentynkę lub sam coś ugotuj. Popijcie to dobrym winem lub aromatyczną herbatą. Kolacja we dwoje to naprawdę dobry i miły pomysł na spędzenie tego święta. Nie musi być to duża uczta. W końcu chodzi o pokazanie tej drugiej osobie, że nam na niej/nim zależy.

Pomysł na prezent na walentynki #3 – autorska, unikatowa biżuteria

Biżuteria znalazła się wysoko na naszej liście. Oczywiście powinieneś dobrać biżuterię idealną dla osoby obdarowywanej. Ale na pewno chciałbyś dać coś wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju, co będzie wyróżniało Twoją Walentynkę. Ja radzę: wybierz autorską biżuterię handmade. Taka biżuteria nigdy nie jest tworzona w wielkiej ilości egzemplarzy. Nawet jeśli jest tworzona według wzoru to poszczególne egzemplarze będą się od siebie troszkę różnić – w końcu rzemieślnik to nie maszyna.

Jaką biżuterię polecę? No oczywiście, że swoją 💗. Przejrzyj sobie mój sklep. Ja tylko zwrócę Twoją uwagę na poniższe kolczyki zaprojektowane specjalnie z myślą o Walentynkach:

Pomysł na prezent na walentynki #4 – Spa, masaż, relaksacje

Kto, w dzisiejszych czasach nie potrzebuje relaksu? Więc poszukaj dla swojej drugiej połówki czegoś relaksującego. Może masaż dla dwojga? Może wycieczka do resortu SPA na cudowny weekend pełen zmysłowych zapachów, odpoczynku, i radości?

Pomysł na prezent na walentynki #5 – Klocki

Coś mniej codziennego ale powinno ucieszyć. U nas w domu klocki to prezent dla każdego 😄. Jest naprawdę wiele zestawów klocków które można podarować z okazji Święta Miłości. Może miś otoczony serduszkami? A może bukiet kwiatów, które nigdy nie uschną (dobre dla seryjnych uśmierczaczy kwiatów)?

Dodatkowym super atutem takiego prezentu jest to, że można go układać razem, całą rodziną, świetnie się przy tym bawiąc. Pomyśl o tym!

Pomysł na prezent na walentynki #6 – Akcesoria do kąpieli i świece zapachowe

Zdecydowanie prezenty z kategorii tych robiących nastrój. Nie jest trudno skomponować pięknie wyglądający i pachnący prezent z kul do kąpieli i świec. Takie prezenty pozwolą Twojej drugiej połówce świetnie się zrelaksować. A jak wybrać prezent? Zrób małe śledztwo. Może zauważysz jakiś przewodni motyw w kosmetykach, które kupuje Twoja Partnerka. Może będzie to jakiś zapach, firma, lub naturalność produktu. Trzymając się takiego klucza na pewno stworzysz udany prezent.

Jest to także prezent niezobowiązujący. Aczkolwiek kule do kąpieli zarezerwowałabym dla najbliższych mi osób a decydując się na prezent dla kogoś innego postawiłabym na świece. Ot takie małe własne przemyślenie.

Walentynkowa kula do kąpieli. Dostępna w Nabea.pl
Relaksująca sól do kąpieli. Pięknie zapakowana w szklany słój. Dostępna w Nabea.pl
Cudowna świeca zapachowa z ekologicznego wosku sojowego, która przeniesie Was do lasu sosnowego. Dostępna w Nabea.pl

Pomysł na prezent na walentynki #7 – Bielizna 👙

Walentynki to jedna z niewielu okazji, na którą można dać taki prezent. Jednak musisz być pewien rozmiaru i gustu swojej partnerki. Tutaj znowu pomoże małe śledztwo. Wydaje mi się, że będzie to naprawdę proste śledztwo. Najprawdopodobniej wystarczy, że przejrzysz jedną lub dwie szuflady i gotowe.

Może znajdziesz coś ciekawe o tutaj: eksluzywna.pl.

Pomysł na prezent na walentynki #8 – Pudełko miłości

Na koniec coś co możesz przygotować sam: Pudełko Miłości. O co tutaj chodzi? O powiedzenie Partnerce dlaczego ją kochasz. Przygotuj małe karteczki i na każdej napisz jeden powód Twojej miłości. Możesz przygotować dowolną ilość takich karteczek. Zapakuj je do ładnego pudełka i wręcz. Na pewno się spodoba.

Inną wersją takiego prezentu może być pudełko z kuponami. Możesz wypisać kupony pikantne, romantyczne i takie bardzo codzienne 🙂. I pamiętaj, kiedy jakiś kupon zostanie wybrany trzeba go wprowadzić w życie bez gadania.

Cokolwiek podarujecie lub zaplanujecie, to najważniejsze jest abyście nie zapomnieli. Nawet najdrobniejszy gest będzie miłym gestem. Pokażecie, że Wam zależy.

psttt… część linków w tekście to linki afiliacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *