Przejdź do treści

Witaj w Lacembi!


Dlaczego powstało Lacembi.

Lacembi to marka biżuteryjna handmade, którą stworzyłam w ważnym momencie w moim życiu – po narodzinach mojego pierwszego syna. Długo się zastanawiałam nad tym co zrobić po urlopie macierzyńskim. Myślę, że każda osoba, mająca nagle dłuższą przerwę od pracy zawodowej, staje przed takim pytaniem. Ja wiedziałam że nie chcę wracać do swojej pracy, że nie chcę wracać na etat i że potrzebuję mieć władzę nad swoim czasem.

Jak podjęłam decyzję o własnej marce biżuteryjnej.

Rękodzieło było obecne w moim życiu przez wiele lat. Haftu krzyżykowego uczyłam się z poduszek wyhaftowanych przez moją babcię. A tkania koralikami na krośnie patrząc jak wykonywał to mój wujek. Podstaw dziergania nauczyła mnie mama. A szydełkowanie poszło automatycznie. Dodając do tego warsztaty rzemiosła artystycznego, w których brałam udział tuż przed ciążą, musiałam tak naprawdę zebrać się na odwagę i przyznać przed samą sobą, że ja naprawdę lubię rękodzieło i że chcę aby właśnie ono stało się moją zawodową przyszłością. Dodając do tego fakt, że jestem kobietą lubiącą biżuterię, postanowiłam stworzyć właśnie Lacembi.

Plany rozwoju marki Lacembi.

Jak już można było wyczytać między wierszami, lubię haft, koronki, koraliki i inne drobiazgi. Chcę aby było to widoczne w marce, którą tworzę, a której misją jest sięgnięcie do tradycyjnych technik i nadanie im nowoczesnego stylu i łącząc je z obecnie modnymi i pożądanymi technikami biżuteryjnymi.

Na pierwszy ogień biorę technikę tradycyjną – koronkę renesansową i technikę zdecydowanie nowszą – beading. Koronkę renesansową znajdziesz w kolekcji Renaissance a beading w Bead-A-Round. Mam w planach zawsze proponować kilka wariantów kolorystycznych mojej biżuterii. Myślę, że dla osoby oglądającej i zastanawiającej się nad zakupem może tak być łatwiej zobaczyć siebie w tej biżuterii i podjąć decyzję. Oczywiście jestem też otwarta na indywidualne zamówienia.

Rozgośćcie się.

Chciałabym aby każda z Was nosząca biżuterię marki Lacembi czuła się wyjątkowo. Aby miała pewność, że ma na sobie coś wykonanego z uwagą i zaangażowaniem. Niech ta biżuteria podkreśla waszą nieszablonowość. Niech pozwoli Wam się wyróżnić. Ale niech Wam też pomoże w docenianiu piękna zaklętego w najbardziej ulotnych chwilach codzienności, w Waszych rytuałach, w drobnych elementach otaczającego Was świata.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojej marki i do zostania ze mną na długi czas. Przed nami wiele niesamowitych kolekcji pięknej biżuterii.

1 komentarz do “Witaj w Lacembi!”

  1. Pingback: Galeria moich dzieł. - Lacembi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *